Volám sa Matej a milujem príbehy.

Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribút, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojim umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo.

Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku. Je to proces, ktorý nemá koniec, má však začiatok.

LOVE & SPACE

12.03.2023 / 23.03.2023

Workshop pre náročnejších a skúsenejších kameramanov, ktorí už ovládajú základy točenia a postprodukcie a chcú posunúť svoju tvorbu ďalej. Preberieme spolu témy a postupy ako vnímať a analyzovať realitu okolo seba, vytvárať emotívne príbehy, zdokonaľovať svoj kreatívny proces, či využívať vyhorenie ako palivo pre inšpiráciu.

Detaily workshopu

BE A STORYTELLER

05.03.2023 / 08.03.2023

Storytelling zmenil môj život a pomohol mi nájsť svoje miesto v ňom. Workshop pre začiatočníkov, mierne pokročilých kameramanov či fotografov, ktorí chcú zlepšiť svoje znalosti v oblasti tvorby a postprodukcie videí. Naučím Vás, ako v dnešnej rýchlej dobe sociálnych sietí, reelsiek a storyčiek vytvárať pútavé videá, ktoré ihneď vtiahnu pozornosť Vašich divákov.

Detaily workshopu

ETERNALOVE

INDIVIDUÁLNY

Tento workshop je len pre naozaj náročných kameramanov, ktorí chcú spolu so mnou prakticky zažiť všetky prvky reálnej svadby. Od príprav, cez obrad, portréty, až po zábavu, zakúsime spolu všetky udalosti a nástrahy ozajstného svadobného dňa. Počas toho vás budem mentorovať a ukazovať rôzne postupy, nielen v točení, ale aj s prácou s ľudmi a všetkými situáciami, do ktorých sa môžete dostať. Samozrejme, okrem samotného točenia si počas voľnej zábavy spolu prejdeme všetky zábery, ktoré sme natočili a ukážem vám následne celú ich postprodukciu (triedenie, strih a colorgrading).

Detaily workshopu

MENTORING

Individuálny mentoring v mojom ateliéri v Žiline alebo online cez video hovor. Pokiaľ chceš prebrať len témy, ktoré ťa naozaj zaujímajú a v ktorých chceš načerpať nové znalosti a inšpiráciu, budem ti plne k dispozícii.

Detaily mentoringu

KONTAKT

Chceš sa prihlásiť, prípadne len informovať ohľadom workshopu? Neváhaj a napíš mi, počet miest je limitovaný.