INFO

Formulár s detailami Vášho svadobného dňa

Svadobnej video produkcii sa venujem už niekoľko rokov, počas ktorých som nabral množstvo skúseností. Jednou z najdôležitejších bola najmä dôkladná priprava na každú jednu svadbu. Vytvoril som preto nasledujúci formulár, ktorý obsahuje všetky informácie a detaily, ktoré mi nejakým spôsobom uľahčia prácu a zlepšia tak kvalitu výsledného produktu. Pokúste sa ho vyplniť čo najpodrobnejšie, aby som Vás jednak nemusel otravovať počas dňa, ale taktiež sa mohol naplno venovať video produkcii.

Ešte pred samotným formulárom si môžete pozrieť aj zoznam najčastejších otázok a odpovedí, ktoré obsahujú mnoho vecí, o ktoré sa často moji klienti zaujímajú. Taktiež mám okrem toho vo svojom BLOGU aj kopu článkov, zameraných na detaily mojej video produkcie a pôsobení na svadbách. Ak ste náhodou nenašli, to čo Vás záujíma, neváhajte a napíšte mi email alebo mi zavolajte.

Telefón

+421 902 669 702

Moje najobľúbenejšie svadobné príbehy

Taktiež si môžete pozrieť predtým aj moje svadobné klipy a do formulára nižšie mi napísať, ktoré konktrétne veci a prvky Vás na nich zaujali. Prípadne aj prečo ste sa rozhodli práve pre mňa, ako človeka, ktorý zaznamená Váš najkrajší deň. Budem vďačný za každú úprimnú vetu, pretože práve to ma posúva v mojej tvorbe ďalej. Formulár sa nachádza hneď pod ukážkami mojich prác.

*Prosím, nasledujúci formulár vyplňte čo najpresnejšie a najdôkladnejšie. Veľmi mi to pomôže pri práci a dosiahnem tak maximálnu kvalitu Vášho svadobného videa.

Váš hlavný komunikačný e-mail

Dátum svadby

Nevesta

Ženích

Skvelé je uviesť aj kontakt, na niekoho, kto bude s Vami (nevestou aj ženíchom) počas príprav. Často sa mi napríklad stáva, že najmä počas príprav sa nemôžem dovolať neveste a tak je telefónne číslo na družičku alebo súrodenca, ktorý bude počas príprav s Vami, naozaj veľkým plusom.

Na každej svadbe je množstvo dodávateľov, ktorí sa starajú o výzdobu a chod svadby. Vždy sa s nimi snažím spolupracovať, aby bol celkový výsledok Vášho najkrajšieho dňa čo najlepší.

Harmonogram svadobného dňa - časy + adresy

Čas

Adresa

Mnoho párov, ktorým točím svadbu sú aktívni na sociálnych sieťach a potešia sa, keď ich označím na Instagrame či Facebooku. Ak aj Vám spraví radost pekná storka či príspevok, prosím vyplňte svoje údaje

Nevesta

Ženích

Obľúbené pesničky/žánre

Obľúbené filmy/žánre

Čo sa Vám páči na mojich videách?

Momenty svadby, na ktorých Vám záleží

Ďakujem za vyplnenie údajov, ktoré mi pomôžu vytvoriť krásnu spomienku Vášho najkrajšieho dňa

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy