INDIVIDUÁLNY

Tento workshop je len pre naozaj náročných kameramanov,

ktorí chcú spolu so mnou zažiť prakticky všetky prvky reálnej svadby. Nie som úplne fanúšik nablýskaných workshopov v krásnych priestoroch a s profesionálnymi modelmi, ktorí sa vedia dokonalo tváriť a pózovať v každej situácii. Možno si z takého workshopu odnesiete mnoho krásnych záberov, na realitu počas bežnej svadby vás to však vôbec nepripraví.

Tam nie vždy prídete do tak krásnych a vyzdobených priestorov, nevesta a ženích sami vôbec nebudú vedieť, ako sa majú tváriť a do akých póz sa dať, aby vyzerali čo najlepšie. Počas reálnej svadby budú všetci v strese, nikto s vami nebude chcieť spolupracovať podľa vašich predstáv. Všetko sa bude odohrávať naozaj rýchlo a na zachytenie emotívnych momentov budete mať len jediný pokus. Toto je realita, ktorú spolu zažijeme počas skutočnej svadby a na ktorú sa vás pokúsim pripraviť čo najlepšie.

Budete ma môcť nielen sledovať pri práci, ale taktiež aj točiť so mnou. Od príprav, cez obrad, portréty, až po zábavu, zakúsime spolu všetky udalosti a nástrahy ozajstného svadobného dňa. Počas toho vás budem mentorovať a ukazovať rôzne postupy, nielen v točení, ale aj s prácou s ľudmi a všetkými situáciami, do ktorých sa môžete dostať. Samozrejme, okrem samotného točenia si počas voľnej zábavy spolu prejdeme všetky zábery, ktoré sme natočili a ukážem vám následne celú ich postprodukciu (triedenie záberov, strihový skladba a colorgrading).

Svadbou to však neskončí!

Taktiež dostanete domácu úlohu, vďaka ktorej zažijete úplne všetky prvky skutočnej svadby, vrátane jej postprocesu a odovzdania. Žijeme v dobe plnej príbehov, ktoré nás dokážu vtiahnúť a prebudiť v nás všetky druhy emócií. Staňte sa rozprávačom, ktorý vie prostredníctvom kamery a strihu dokonalo ovládať všetky prvky svojich videí a vytvárať tak pútavé a emotívne príbehy.

Termíny

INDIVIDUÁLNY

Celodenný WORKSHOP

584€

1089

Cena je platná do 23.3.2023

2023


Výber najlepších okamihov

PREHRAŤ

Registrácia a výber termínu

  Workshopy


  V ponuke mám niekoľko workshopov (individuálnych aj skupinových), či už pre začiatočníkov, pokročilých alebo profesionálov, ktorí chcú oživiť svoju tvorbu.

  ZOBRAZIŤ VŠETKY

  Matej Salát


  Mám 32 rokov, žijem v Žiline a milujem príbehy. Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribút, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojim umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo. Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku. Je to proces, ktorý nemá koniec, má však začiatok.

  BLOG

  Užitočné rady, triky a zážitky zo života svadobného kameramana.

  ČLÁNKY