Individuálny mentoring

V mojom ateliéri v Žiline alebo online cez video hovor. Pokiaľ chceš prebrať len témy, ktoré ťa naozaj zaujímajú a v ktorých chceš načerpať nové znalosti a inšpiráciu, budem ti plne k dispozícii. Prejdeme si spolu tvoje portfólio videí, záber po zábere ich budeme analizovať, vyhodnotíme všetky silné a slabé stránky tvojho brandu a porozprávame sa o témach, ktoré zanajviac zaujímajú a v ktorých by si sa chcel zlepšiť.

Žijeme v dobe plnej príbehov, ktoré nás dokážu vtiahnúť a prebudiť v nás všetky druhy emócií. Staňte sa rozprávačom, ktorý vie prostredníctvom kamery a postprodukcie dokonalo ovládať všetky prvky svojich videí a vytvárať tak pútavé a emotívne príbehy.

Termíny

INDIVIDUÁLNY

Mentoring ~ 2 hodiny

349€

489

Cena je platná do 01.06.2024

2023


Výber najlepších okamihov

PREHRAŤ

Registrácia a výber termínu

  Workshopy


  V ponuke mám niekoľko workshopov (individuálnych aj skupinových), či už pre začiatočníkov, pokročilých alebo profesionálov, ktorí chcú oživiť svoju tvorbu.

  ZOBRAZIŤ VŠETKY

  Matej Salát


  Mám 32 rokov, žijem v Žiline a milujem príbehy. Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribút, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojim umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo. Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku. Je to proces, ktorý nemá koniec, má však začiatok.

  BLOG

  Užitočné rady, triky a zážitky zo života svadobného kameramana.

  ČLÁNKY