Concept ideas

Fashion & Hot

Súkromný moodboard mojich pripravovaných projektov. Každý z konceptov má svoj špecifický vizuál, štýl kamerovania a mood, ktorý by mal dopĺňať aj samotný herec/model/tanečník. Fotky a videá sú len inšpiratívneho charakteru a výsledné finálne kamerovanie sa môže líšiť zvoleným prostredím natáčania, štýlom, oblečením a inými prvkami.

Z každého projektu bude ako výstup minimálne jedno video a niekoľko fotografií. Postupne tu budem pridávať nové inšpirácie na točenia a nápady, ktoré by som chcel v budúcnosti zrealizovať.

Najnovšie videá

Koncepty točení  fashion 

Matej Salát


Mám 32 rokov, žijem v Žiline a milujem príbehy. Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribút, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojim umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo. Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku. Je to proces, ktorý nemá koniec, má však začiatok.

BLOG

Užitočné rady, triky a zážitky zo života videographera.

ČLÁNKY