Matej Salát

”Vnímam emócie a tvorím z nich spomienky”

Matej Salát


Mám 32 rokov, žijem v Žiline a milujem príbehy. Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribútov, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojím umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo. Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku.

BLOG

Užitočné rady, triky a zážitky zo života svadobného kameramana.

ČLÁNKY

LOVE IS EVERYWHERE

Francúzsko / Španielsko / Cappadocia / Dolomity / Taliansko/ Island / Slovinsko / Maroko / Gruzínsko / Grécko /  Česko 

Moje služby

Kamerovanie svadby, zvyčajne od príprav až po hostinu a točenie rande/portrétov, či už na Slovensku, alebo v zahraničí. Výsledkom môže byť krátky (2-6 minútový) klip, dlhý (20-60 minútový) film alebo moderné a dynamické teasery a reelska. Všetky moje videá sú v 4K rozlíšení a obsahujú emotívnu podkladovú hudbu, prípadne aj zvukový podklad s hovoreným slovom z príhovorov a programu. Z vašej svadby sa tak stane dokonalé umelecké dielo plné emócií a krásnych záberov.

Ak nechcete svadobné potréty riešiť v deň svadby, môžete si ich naplánovať aj na iný deň (pred alebo po svadbe). Výhodou je, že sa nemusíme orientovať len na lokality v blízkosti, ale môžeme ísť aj ďalej od miesta konania svadby, na vaše obľúbené či vysnívané miesta na svete a zažívať dobrodrúžstva aj niekoľko dní. Odpadá stres a prichádza priateľská a uvoľnená atmosféra. Výsledkom budú tie najkrajšie zábery vášho života a lásky medzi vami ?

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Každý z príbehov, ktoré si budem navždy pamätať

Všetky dobré príbehy začínajú priamo v srdci.
Ale len niektoré tam aj navždy ostatnú.

Napíšte mi

Napíšte mi všetky detaily vašej svadby (dátum, lokality, výzdoba, štýl a všetko, čo vás len napadne) a moje služby, ktoré vás zaujali a o ktoré by ste mali záujem. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom mojej tvorby, služieb alebo vás čokoľvek zaujíma, pokojne sa pýtajte. Ja vám dám vedieť (zvyčajne do 2-3 dní), či mám váš termín voľný a pošlem informácie a cenovú ponuku na jednotlivé služby.

Na každý rok beriem len limitovaný počet svadieb, aby som mal dostatok času na postprodukciu a vytvoril tak z každej svadby dokonalé umelecké dielo.

Teším sa na našu spoluprácu ?


  Výber služieb

  Klip (2-6 minút)

  Film (20-60 minút)

  Teaser/Reel (30-60 sekúnd)

  Rande na Slovensku

  V zahraničí