Sabína & Patrik

Tento rok som točil mnoho krásnych a zaujímavých svadieb. Jednou z nich bola aj svadba bikini fitness Sabíny Plevákovej. Bola to svadba plná energie a dobrej nálady. Spolu s fotografom Danielom Kaplavkom sme okrem svadobného dňa v Kursalone fotili a točili aj portréty v Rakúskom Schlosshofe. Keďže počas svadobného dňa sme už portrétne fotenie nestíhali, navrhli sme mladomanželom, že môžeme ísť v nedeľu. Vďaka tomu sme tak spravili pekné zábery bez stresov a naháňania, ktoré býva väčšinou počas svadby.

Portréty v Schlosshofe

Vybrali sme sa teda spolu do Rakúska na zámok Schlosshof. Ten ponúka množstvo zaujímavých a rôznorodých spotov na fotenie. Okrem klasických záberov zámku je tam aj mnoho parkov a záhrad. Človek sa tam môže túlať aj celý deň a stále nachádza nové a nové miesta. Po točení v Schlosshofe nám ešte stále bolo málo a tak sme sa vybrali do centra Bratislavy. Tam sme sa prešli po uličkách Starého Mesta. Pri západe slnka sme nafotili a natočili mnoho kreatívnych záberov. Už samotný pohľad, keď sa prechádza nevesta v bielych šatách po centre, vyvoláva v ľudoch zvedavosť. Často sa za nami otáčali a dívali sa na krásnu nevestu. K tomu ešte pridajte nevestine extravagantné šaty s obróvskym výstrihom a môžete si len domyslieť, koľko pohľadov zvedavých ľudí sme si vyslúžili. Detailne si to môžete pozrieť v krátkom svadobnom klipe pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt