Ako to celé začalo?

V roku 2013 som si kúpil svoju prvú kameru, dva roky na to (2015) som začal točiť svadby. Svoj prvý workshop som zorganizoval v roku 2017. Prešli ďalšie dva roky, natočil som viac ako 100 svadieb, presedel tisíce hodín za PC pri postprodukcii a naučil som mnoho nových poznatkov. A tak som sa rozhodol, že tieto svoje vedomosti predám ďalej, ľuďom, ktorí maju záujem posunúť svoju tvorbu a kreativitu o krok ďalej.

workshop svadobných kameramanov bratislava žilina

Be a Love Storyteller

A tak vznikol môj druhý Workshop s názvom “Be a Love Storyteller”. Jeho obsahom bude úplne všetko čo viem. A to nielen z video produkcie, postprodukcie, technického vybavenia či marketingu. Porozprávam Vám aj celý svoj príbeh svadobného kameramana, ktorý si splnil svoje najväčšie sny. A ak si myslíte, že k úspechu stačí makať na sebe, tak možno niektorých sklamem, ale nie je to vôbec také jednoduché, ako si možno myslíte. Mnohým sa to v živote vôbec nepodarí a nech sa snažia akokoľvek, nikdy nedosiahnú svoje sny.

prvy mladomanzelsky tanec svadobny kameraman dji ronin-m sony a7s2

Najdôležitejší je Váš mindset

Tento workshop nebude na tému “YOU CAN DO IT!” ani podobné pozitívne sračky. Ukážem Vám reálnu cestu, ktorou som si prešiel a ktorá si aj vyžiadala svoju obróvsku daň. Je len na Vás, čo všetko obetujete na ceste za svojími snami!

Podobné články

Vo svojom blogu mám množstvo rôznorodých článkov, nielen pre svadobné páry, ale aj pre kameramanov či fotografov. Technológie, trendy, marketing ale aj zážitky z môjho života. To všetko nájdete na mojom webe.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt