Matej Salát

  CENNÍK 

”Vnímam emócie a tvorím z nich spomienky”

Volám sa Matej a milujem príbehy.

Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribútov, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojím umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánnej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo.

Kamerovanie svadby

Je úplne na vás, ako dlho budem na vašej svadbe. Zvyčajne je to od príprav nevesty a ženícha, prípadnej odobierky, cez svadobný obrad, príchod do sály a príhovory, večerné svadobné portréty, prvý tanec a párty. Výsledkom sú 2-4 hodiny 4K RAW video materiálu (*vrátane leteckých záberov) spolu s externým audio výstupom pripravené na postprodukciu. Samozrejmosťou je aj predsvadobné stretnutie alebo videohovor, kde sa spolu zoznámime, preberieme všetky predstavy o vašom svadobnom dni.

80€/h Ak je váš svadobný deň dlhší a chcete zachytiť viac záberov, či už z ranných príprav alebo večernej zábavy, môžete si rozšíriť základné 8 hodinové kamerovanie o ďalšie extra hodiny.

579€ 960

Detaily

Cena za službu "kamerovanie svadby" obsahuje jedného kameramana so 4K kamerou a dronom. V základnej cene je maximálne 8 hodinové točenie dohodnutého dňa, ktoré si možete predĺžiť o ďalšie hodiny. Výsledkom točenia sú 2-4 hodiny nezostrihaného RAW 4K video a audio materiálu pripravené na vami vybranú postprodukciu (klip/film).

Čo všetko sa dá stihnúť natočiť za 8 hodín?

13:30 – obliekanie ženícha

14:00 – obliekanie nevesty

14:30 – odobierka

15:00 – svadobný obrad

16:00 – gratulácie

16:30 – príchod do sály

17:00 – príhovory + večera

18:00 – prvý tanec + 1. tanečné kolo

19:00 – portréty pri západe slnka

20:30 – zábava

21:30 – krájanie torty + prskavky

Harmonogram je prispôsobený na tradičné slovenské svadby a v mnohých prípadoch môže byť odlišný (časovo aj obsahovo).

LOVE STORY

Strih a postprodukcia moderného a dynamického 2-6 minútového klipu z najkrajších záberov svadobného dňa. Každému klientovi vyberám na mieru príjemnú a emotívnu hudbu, vďaka čomu sa z vašej svadby stane dokonalé umelecké dielo plné emócií a krásnych záberov.

379 650


Emotional Film

Postprodukcia a strih emotívneho svadobného filmu (20-60 min) do hudobného podkladu v kombinácii s hovoreným slovom všetkých príhovorov, sľubov a dôležitých okamihov svadobného dňa. Celý film je zostrihaný tak, aby neobsahoval žiadne dlhé a nudné pasáže, ale zároveň, aby zachýtaval čo najviac ľudí a zaujímavých situácií, ktoré počas svadobného dňa vzniknú.

349 570

Rande na Slovensku

V prípade, ak nestíhate alebo nechcete svadobné potréty riešiť v deň svadby, môžete si ich naplánovať aj na iný deň (pred alebo po svadbe). Výhodou je, že sa nemusíme orientovať len na lokality v blízkosti, ale môžeme ísť aj ďalej od miesta konania svadby, napríklad na vaše obľúbené spoty a venovať tomu aj viac času. Odpadá stres a prichádza priateľská a uvoľnená atmosféra. Ideálne sú také dve hodinky pred západom slnka. Z natočených materiálov vám zostrihám krátky teaser / reel (aj vo formáte na výšku) a taktiež ich použijem ako emotívnu súčasť klipu alebo filmu.

249 450

LOVE IS EVERYWHERE

Francúzsko / Španielsko / Cappadocia / Dolomity / Taliansko/ Island / Slovinsko / Maroko / Gruzínsko / Grécko /  Česko 

LOVE & ADVENTURE

Táto možnosť je len pre pravých dobrodruhov a milovníkov umenia. Môžeme isť hocikde na svete, ale aj mimo neho, nie sú žiadne limity. Výsledkom bude najbrutálnejšie video aké ste kedy videli. Tento balík obsahuje aj krátky emotívny teaser, ktorý dostanete ešte pred finálnym svadobným videom, ako takú malú ochutnávku. Samozrejmosťou je aj verzia vo formáte na výšku, prípadne aj s hudobnou slučkou ako REELSko ?

V prípade, ak by sme šli točiť portréty ešte pred svadbou, môžete ho využiť, ako video oznámenie svojej svadby. Taktiež si môžete spraviť premiéru a premietať ho priamo na svadbe. Pri mori, v horách, na púšti alebo v obľúbenom meste, v rozmezí 2-5 dní môžeme stihnúť kľudne aj všetko. Privítame nový deň pri východoch a nasajeme atmosféru pri západoch slnka. A počas dňa môžeme robiť čo len chceme. Je to viac ako video, zážitok. Počas toho chcem nielen dokumentovať, ale aj tvoriť. Tie najkrajšie zábery vášho života.

ZADARMO +650

Dodatočné informácie a ceny

Jednotlivé balíky môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať.

Náklady na dopravu sú 0.20€/km zo Žiliny + ak je svadba ďalej ako 3 hodiny od Žiliny, k nákladom sa pridáva aj ubytovanie

Letecké zábery ako služba sú úplne zadarmo, avšak nie vždy je možné ich realizovať, či už kvôli počasiu alebo lokalite v bezletovej zóne.

Ak máte akékoľvek otázky, na ktoré ste tu nenašli odpoveď, kľudne mi píšte a pýtajte sa. Rád vám ich zodpoviem.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Každý z príbehov, ktoré si budem navždy pamätať

Všetky dobré príbehy začínajú priamo v srdci.
Ale len niektoré tam aj navždy ostatnú.

Rezervujte si termín pre svoj VEĽKÝ DEŇ

Napíšte mi všetky detaily vašej svadby (dátum, lokality, štýl a všetko ostatné, čo vás len napadne) a služby, ktoré vás zaujali a o ktoré by ste mali záujem. Ja vám obratom pošlem finálnu cenovú ponuku vypracovanú pre vás na mieru.

Na každý rok beriem len limitovaný počet svadieb, aby som mal dostatok času na postprodukciu a vytvoril tak z každej svadby dokonalé umelecké dielo.

Teším sa na našu spoluprácu ?


  Výber služieb

  Love Story (2-6 minút)

  Emotional Film (20-60 minút)

  Rande na Slovensku

  LOVE & ADVENTURE

  Matej Salát


  Mám 32 rokov, žijem v Žiline a milujem príbehy. Príbehy plné myšlienok, emócií, príťažlivosti a všetkých abstraktných atribút, z ktorých je zložený život. Každý záber, ktorý vytvorím, je mojim umeleckým vnímaním reality. Zachytávam ju ako tichý a nenápadný pozorovateľ, ktorý do nej nezasahuje, ale necháva ju jednoducho plynúť. Vznikajú tak unikátne okamihy plné spontánej lásky a šťastia. Tie následne umocním hudbou, správnou gradáciou a farebným spektrom, ktoré z nich spravia jedinečné umelecké dielo. Neustále sa učím, ako spájať kreatívnu (vizuálnu) a umeleckú (emotívnu) časť mojich videí do jedného harmonického celku. Je to proces, ktorý nemá koniec, má však začiatok.

  BLOG

  Užitočné rady, triky a zážitky zo života svadobného kameramana.

  ČLÁNKY