Na konci novembra sme sa spolu s Diankou a Michalom vybrali na posvadobné rande natáčanie do Maroka, konkrétne do mesta Marakeš. Súčasťou našej expedície boli aj fotografi Erika a Matt z MEMO Agency.

000 days 00 hours 00 minutes 00 seconds


O tomto krásnom a nezabudnuteľnom tripe plánujem napísať krátky článok, v ktorom zhrniem všetky naše zážitky. Zverejnenie článku som naplánoval spolu s premiérou svadobného klipu na Valentína 14.februára 2020. Máte sa naozaj na čo tešiť 🙂


Podobné články

Vo svojom blogu mám množstvo rôznorodých článkov, nielen pre svadobné páry, ale aj pre kameramanov či fotografov. Technológie, trendy, marketing ale aj zážitky z môjho života. To všetko nájdete na mojom webe.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt