Timea Trajtelová

Celá svadba, od príprav, obradu až po párty sa odohrávala v Hoteli Popovičky neďaleko Prahy. Začal som už tradične so záznamom príprav nevesty a ženícha. Timea bola naozaj krásna nevesta a bola pre mňa radosť s ňou pracovať. Obrad sa konal vonku v hotelovom parku. Po obrade sme sa spolu s fotografom šli prejsť po parku a natočili a nafotili sme mnoho krásnych záberov. Počas svadobnej hostiny hral okrem DJ aj saxofonista Deesax, s ktorým sa poznám ešte z čias, kedy som organizoval koncerty. Bola to krásna a romantická svadbička, plná emócií a krásnych okamihov. Veľmi som si ju užil a vždy rád na ňu spomínam.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt