Lucka & Miňo

Svadba Lucky a Miňa bola jedna z najkrajších a najemotívnejších svadieb môjho života. Ich úprimné city môžete vidieť na každom jednom zábere svadobného klipu. Vzájomnou láskou naozaj nešetria. Som veľmi rád, že som práve ja mohol zvečniť ich najkrajší deň.

Spolu s fotografom Radkom Škohelom sme sa stretli ráno u nevesty a začali sme dokumentovať celé prípravy a atmosféru svadobného dňa. Mojim zvykom je pracovať tak, aby som nijakým spôsobom nezasahoval do priebehu svadby a len ako tichý pozorovateľ dokumentoval všetky zaujímavé a krásne okamihy. S nevestou Luckou som sa pred svadbou nestretol a tak sme sa zoznámili hneď po mojom príchode. Natočil som jej posledné prípravy, priateľov a rodinu. Potom sme sa presunuli do kostola, na svadobný obrad. Obaja mladomanželia boli veriaci a bolo z nich cítiť obrovskú lásku nielen k sebe ale aj k Bohu. Preto som sa snažil čo najlepšie zachytiť celé dianie počas obradu. Postupne som prešiel celý kostol a rad za radom som zachytil všetkých ľudí, aby sa vo videu našiel naozaj každý.

Vila Sokolka

Hneď po príchode do sály som si prichystal techniku, natočil som celú výzdobu, každý jeden detail, aby keď prídu mladomanželia, mohol som sa plne venovať dianiu okolo nich. Po privítaní, rozbití taniera a prenesení nevesty bolo pár krátkych príhovorov a slávnostná večera. Následne sme sa fotografom a mladomanželmi na chvíľku vytratili a nafotili/natočili sme pár pekných záberov pri západe slnka. Vždy sa snažím klientovi vysvetliť, že je lepšie 10-20 minút večer pri západe slnka, ako 1-2 hodiny na obed, kedy je slnko najostrejšie a fotografovi aj mne sa omnoho horšie pracuje so svetlom. Prvýkrát som taktiež otestoval môj nový objektív Lensbaby Trio 28mm, ktorý má v sebe 3 objektívy, medzi ktorými si môžem počas točenia prepínať. Každý z nich ma svoj špecifický efekt, vďaka čomu sa môžem kreatívne vyblázniť aj s jediným objektívom.

Párty, tanec, čepčenie

Po príchode do sály nasledoval prvý tanec, ktorý otvoril svadobnú zábavu. Tá bola úplne bláznivá, plná energie a na svoje si vďaka DJ-ovi Lukášovi Fialovi prišli nielen mladí ale aj staršia generácia. Taktiež svojími svetlami dokonale nasvietil svadobnú sálu, vďaka čomu aj zábery zo zábavy dostali úplne skvelý feeling. Nechýbalo ani nočné fotenie a točenie s prskavkami, krájanie torty a polnočné čepčenie, ktoré ukončilo oficiálny svadobný program. Krátky klip z tejto čarovnej svadbičky nájdete priamo pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt