Wanqing & Anton

Milujem vzájomné spojenie kultúr a svadba Antona a Wanqing bola presne o tom. Naozaj rozprávková svadba v Grandhoteli Praha v slovenských Tatrách. Už od ranných príprav nevesty a ženícha som si užíval celkovú atmosféru oboch kultúr. Súčasťou bol aj bohatý program, ktorý obsahoval nielen slovenské zvyky ale aj čínske. Príkladom bolo tradičné podávanie čaja rodičom, pri ktorom boli obaja mladomanželia oblečení v čínskych ľudových krojoch. Čarovným bol aj ich prvý mladomanželský tanec, ktorý mali dokonalo nacvičený a mal prvky čínskych tradičných tancov. Nechýbalo naopak ani slovenské polnočné čepčenie, z ktorého bola nadšená nevestina strana rodiny, keďže ešte nič podobné nezažili.

Premiéra klipu o polnoci

Svadobný program zakončil popolnočný tanec mladomanželov, po ktorom nasledovalo moje prekvapenie v podobe Same Day svadobného klipu. Ten som zostrihal počas hostiny z najkrajších okamihov celého dňa. Taktiež som si neustále dopĺňal zábery z hostiny, programu až po samotné čepčenie, ktoré bolo len pár minút pred premiérou môjho klipu. Všetci hostia boli veľmi dojatí a zároveň prekvapení, ako som dokázal tak rýchlo vytvoriť klip, ktorý obsahuje okamihy z celého dňa aj večera. Po skončení premietania som si vyslúžil potlesk a mamina nevesty sa okamžite pri mne objavila aj s hardiskom (doteraz netuším, odkiaľ ho tak rýchlo vytiahla) a posunkami sa mi snažila vysvetliť, nech jej to video naň nahrám. Vy si ho môžete pozrieť priamo pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt