Adriana & Michal

Adriana a Michal milujú prírodu a preto sa rozhodli, že svoju lásku spečatia v srdci Slovenska, v Tatrách. Vybrali si na to jedno z najkrajších miest, rozprávkovú stodolu v Táloch, ktorú si sami nádherne vyzdobili snáď miliónom svetielok. Svadobný deň som tradične začal prípravami nevesty a ženícha. Už od začiatku sme si spolu veľmi sadli a tak sa všetko dialo úplne spontáne a ja som len dokumentoval celý priebeh, bez toho, aby som musel nejak zasahovať do jeho diania. Po príchode do sály som naozaj nevedel, čo mám skôr točiť, pretože bola jednoducho neopísateľná. Témou svadby boli tradície a príroda. Nechýbali ani ľudové tance a takzvané “rozkazovačky”, ktoré sú typické pre región, z ktorého pochádza ženích. Celú svadbu zakončilo čepčenie a polnočný tanec s prskavkami pred stodolou.

Rozprávková svadba

Keďže počas svadobného dňa nebolo príliž vhodné počasie, rozhodli sme sa, že portréty pôjdeme fotiť a točiť v iný deň. Lokalitu si vybrali mladomanželia, keďže obajoch k nej niečo spájalo. A tak sme sa vybrali aj spolu s fotografom Ľubošom Krahulcom do Nízkych Tatier, na najvyšší vrch – Chopok. Na vrchol sme šli z južnej strany lanovkou. Bol október a na Chopku už bol sneh, a taj sne ti využili a natočili zábery s retro lyžami a zinscenovali jemnú portrétnu guľovačku. Keďže posledná lanovka smerom dole odchádzala už dosť skoro, rozhodli sme sa, že smerom dole pôjdeme pešo. Cestou sme v lese objavili malú chatku, pri ktorej sme spravili mnoho krásnych záberov s prskavkami a dymovnicami. Všade počas zostupu boli nádherné scenérie a tak som točil naozaj všetko okolo seba. Bolo to naozaj rozprávkové točenie v krásnom prírodnom prostredí, na ktoré určite nikdy nezabudnem.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt