Lucia & Ján

Točiť svadobné portréty s krásnou modelkou je vždy potešením pre kameramana. Nielen kvôli pekným záberom ale aj vzájomnej spolupráci, keďže Lucka vedela ako sa na záberoch tváriť a pózovať tak, aby to bolo čo najlepšie pre fotky aj video. Točiť som začal už počas ranných príprav nevesty spolu s jej malým synčekom. Nasledoval obrad v kostolíku v Modre. Po obrade sme sa presunuli do Elesko Modra. Boli to jedny z najkrajších priestorov, v akých som točil svadobnú hostinu. Ešte pred začatím samotnej párty sme sa s Luckou a Jánom poprechádzali okolo vinárstva a jeho vinice a natočili a nafotili spolu fotografkou Ninou Skalíkovou pár svadobných portrétnych záberov. Samotná párty bola riadna divočina. Striedala sa tradičná ľudová kapela s moderným DJ. Po polnočnom očepčení nevesty sa Lucka prezliekla do popolnočných šiat a šli sme do vinárskej pivničky spraviť ešte pár posledných záberov, po ktorých ešte nasledoval brutálny ohňostroj. Vemi rád spomínam na túto neskutočnú svadbičku. Pozrieť si ju môžete spolu s ostatnými priamo tu na mojom webe.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt