Rebecca & Hasan

Rok od začiatku mojej kariéry svadobného kameramana sa mi pošťastilo a dostal som sa na svoju prvú zahraničnú svadbu v Nemecku. Rebecca a Hasan boli mladý párik, ktorý žil v mestečku Simbach am Inn na hraniciach s Rakúskom. Spolu s Katkou sme vyrazili deň vopred, stretli sme sa s Rebeccou u jej rodičov, kde sme prebrali všetky detaily svadobného dňa. Po zoznámení s rodinou a debate o programe sme sa šli ubytovať na hotel. Nasledujúci deň sa začal veľmi skoro, keďže už ráno okolo 10:00 mali civilný obrad na miestnom úrade. Hneď potom sme sa presunuli do rezortu, v ktorom sa konala hostina a krátky, ale vemi emotívny obrad pre rodinu a najbližších priateľov.

Nezabudnuteľná svadba

Spolu s Katkou sme točili a fotili emócie ľudí počas gratulácií. Po nich nasledovalo vypúšťanie balónov, ktoré sa mi podarilo natočiť pomocou dronu Dji Phantom 3 Pro. Väčšinu svadby som točil na Sony A7S2. Počas dynamickejších scén som použil Sony A6500, ktorá má omnoho lepší autofocus. Vďaka tomu mi neušiel žiadny dôležitý moment a všetky zábery som mal krásne ostré. Počas prvého tanca a programu som použil taktiež aj stabilizátor Dji Ronin-M. Mohol som tak kráčať s kamerou a zábery boli dokonalo plynulé. Bola to technicky náročnejšia svadba, avšak zvládli sme to natočiť vynikajúco. Domov som si priniesol približne 5 hodín materiálov.

Svadba vo farmárskom štýle

Ľudia boli skvelí, uvolnení a užívali si svadbu spolu s mladomanželmi. Celý rezort bol v prírode, zariadený vo farmárskom štýle. Nechýbala ani tradičná bavorská kapela, ktorá tvorila neskutočnú atmosféru. Tancovalo a pilo (väčšinou pivo) až do rána a my sme si to spolu s nimi veľmi užívali. Po skončení točenia sme sa presunuli na hotel, kde sme prespali. Nasledujúci deň sme sa sa so všetkými rozlúčili a vyrazili sme späť domov na Slovensko. Bola to krásna a nezabudnuteľná svadba, ktorá mi pootvorila dvere do zahraničia. Krátky klip nájdete pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt