Denka & Tony

Svadba Denky a Tonyho bola pomerne tradičná, avšak čo ich video spravilo naozaj jedinečným bolo následné portrétne fotenie a točenie v Rakúskom zámku Schlosshof. Je to naozaj veľmi krásny a rôznorodý priestor pre videoprodukciu. Okrem samotného zámku ponúka aj množstvo priestorov v prírode, parku či stodolu s koňmi. Okrem tejto svadby som tam bol už niekoľkokrát a vždy objavím nové a krásne miesta, v ktorých sa dajú spraviť pekné zábery. Schlosshof je otvorený každý deň od rána do 18:00 a vstup pre 1 osobu vychádza na 13€. Samozrejme sa tam dá ostať aj o niečo dlhšie ako do 6, avšak prísť treba už skôr.

Akú techniku som použil?

Počas točenia som vystriedal mnoho rôznej techniky. Začal som so Sony A6500 a objektívom Zeiss 35mm f/1.4 nasadeným na stabilizátore Ronin-M. Touto kombináciou som spravil mnoho dynamických záberov, kedy som krúžil, približoval sa alebo otáčal okolo mladomanželov. Taktiež som mnoho záberov spravil aj mojim obľúbeným retro objetívom Pancolar 50mm 1.8 na Sony A7S2 s tilt-shift redukciou. Je to pre mňa ideálna kombinácia na točenie svadobných portrétov, kedy ďalšiu techniku už vôbec nepotrebujem. Svadobný klip si môžete pozrieť pod týmto článkom. Ďalšie svadobné klipy zo zámku Schlosshof mám na VIMEO.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt