Dominika & Marc

Keď sa ma niekto spýta, akú najviac crazy svadbu som zažil, nerozmýšlam ani sekundu a hneď ma napadne práve táto svadba. Dominika a Marc boli neskutočný párik, z ktorého vyžarovala číra pozitívna energia. Svadba sa konala kúsok od Malaciek v hoteli Spark.

Točiť som začal už od ranných príprav nevesty a ženícha. Dominiku som točil doma, u jej rodičov. Nechýbali ani krásne družičky, ktoré neveste pomáhali s obliekaním a robili celý deň skvelú náladu všetkým naokolo. Ženích Marc sa pripravoval spolu s priatelmi na hoteli. Po prípravach sme šli na krátke portrétne fotenie a točenie do hotelového parku. Všetci si to veľmi užívali a spolu s družičkami a družbami robili samé bláznivé pózy. Svadobný obrad bol v kostole v Lozorne.

Svadobný obrad plný emócií

Všetky moje predchádzajúce obrady v kostoloch boli skôr tichšie a komornejšie. Tu však vďaka austrálskej časti svadby a Marcovým priateľom bola veľmi uvolnená a bláznivá atmosféra. Príklad toho môžete vidieť v svadobnom klipe v 2:10 minúte. Mladomanželia dávali dokonale najavo svoje šťastie a dobrú náladu. Po obrade sme sa presunuli späť do Hotela Spark, kde sa konala svadobná hostina. Krásna výzdoba, chutný candybar ale hlavne ľudia robili túto svadobnú hostinou naozaj jedinečnou. Nechýbali ani slovenské tradície, ako napríklad čepčenie, ktoré sa Australanom veľmi páčili a užívali si ich ešte viac ako slovenská časť svadby.

Takmer celú svadbu som točil na môj obľúbený setup – Sony A7S2 s retro objektívom Zeiss Pancolar 50mm 1.8 s tiltshift redukciou. Techniku som vystriedal akurát počas prvého tanca a polnočného čepčenia. Kvôli stabilite záberov som použil Sony A6500 s objektívom Zeiss 35mm f/1.4 a stabilizátor Dji Ronin-S. Taktiež som mal so sebou aj dron Dji Phantom 3 PRO, s ktorým som vytvoril krásne letecké zábery hotela. Svadbu som si neskutočne užíval spolu s mladomanželmi a dúfam, že ešte niekedy zažijem podobne bláznivé svadby. Krátky klip s najlepšími okamihmi svadobného dňa si môžete pozrieť priamo pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt