Veronika & Ivanka

Nikdy som si nemyslel, že budem točiť svadbu dvoch žien na Slovensku a že to bude zároven najemotívnejšia svadba v mojom živote. Plakal som počas točenia, plakal som aj doma, počas strihania a postprodukcie. Láska, ktorú si vzájomne vyznávali, bola tak nádherná, že som ani len trochu nepochyboval o jej pravosti.

Láska dvoch žien

Celá svadba, vrátane príprav, obradu a hostiny, sa konala v Žiline vo Ville Nečas. Neviem, čo presne napísať o tejto svadbe. Čo ma tak veľmi dojalo, nebola len láska medzi nevestami, ale aj ich rodičia, starí rodičia, priatelia a všetci otatní, ktorí ich podporovali a priali im len to najlepšie. Úplne najsilnejší bol pre mňa príhovor starého otca, ktorý dokonalo opísal, čím všetkým si spolu prešli a ako veľmi sa počas toho on sám zmenil. Jediné, čo som počas dňa okolo seba videl a cítil, bola LÁSKA. Jedinou mojou úlohou bolo zachytiť a zvečniť čo najviac emócií. Vzájomná láska medzi všetkými, nielen nevestami ale aj ich najbližšími. Nebola to jednoduchá úloha, nemusel som však rozmýšľať, ako a čo natočím, ale točil som úplne spontánne, len podľa toho, čo som cítil vo svojom srdci. A to mi tam aj navždy ostane.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt