Katka & Rastik

Veľmi rád točím na zaujímavých miestách a Súľovské skaly medzi zaujímavé miesta rozhodne patria. Katka a Rastík boli mladý a sympatický párik, ktorý mal rád prírodu. Rozhodli sa, že ešte pred svadbou chcú natočiť krátke “rande” video a tak sme sa približne 2 mesiace pred svadbou spolu s fotografom Martinom Gurom vybrali na výlet na Súľov. Autá sme nechali dole na malom parkovisku a vydali sme sa na výstup, ktorý aj s krátkymi zastávkami na pár fotiek trval približne 30 minút. Na hrebeni bolo naozaj krásne a tak sme začali točiť všetky tie výhľady a scenérie.

Akú techniku som použil?

Šiel som naozaj naľahko, len s dvoma kamerami Sony A7S2 a A6500 na popruhoch a s malým dronom Mavic Air v príručnej taštičke. Samotné dronovanie bolo mierne stresujúce, pretože na hrebeni nebola žiadna rovná plocha, len samé skaly a tak som musel vzlietať aj pristávať priamo z ruky. Do toho ešte fúkal silný vietor a dron hádzalo zo strany na stranu. Nejak som to však zvládol a letecké zábery z drona boli naozaj úžasné. Točili a fotili sme približne 4 hodiny, počas ktorých sme prešli celý hrebeň až na samotný Súľovský hrad. Cestou dole už zapadlo slnko a tak sme si museli svietiť mobilmi na cestu. Bolo to naozaj skvelé a nezabudnuteľné dobrodružstvo, vďaka ktorému však mali mladomanželia naozaj krásne a originálne svadobné rande video. Spolu so svadobným video klipom si ho môžete pozrieť priamo tu, pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt