Michaela & Peter

Že láska prechádza cez žalúdok, o tom po tejto svadbe ani len trochu nepochybujem. Celá svadba od príprav, až po hostinu sa konala v kaštieli Afrodita Čereňany. Naozaj krásna záhrada kaštiela bola pre mňa veľkým potešením, pretože sme sa nemuseli počas fotenia a točenia presúvať mimo priestorov zámku. Miška a Peter boli pár, z ktorého vyžaroval neskutočný kľud a láska. Moja práca tak prebiehala úplne jednoducho, keďže som im nemusel vôbec vravieť, čo majú robiť, alebo ako sa majú postaviť. Boli úple spontánni a prirodzení. Nemali žiadny špeciálny program, avšak svadbe a ľuďom vôbec nič nechýbalo a bavili sa počas celého dňa. Vrchol svadby bol gastronomický zážitok v podaní šéf kuchára Mariána Fila. Rôznorodejšie a chutnejšie jedlo som snáď nikdy nejedol, ako práve na tejto svadbičke. Aj vďaka tomu sa stala jedna z mojich najobľúbenejších, na ktorú určite nikdy nezabudnem.

Netradičná svadba

Väčšinu dňa som točil z ruky so Sony A7S2 a objektívom Pancolar 50mm f/1.8, ktorý má neskutočný bokeh a lensflare v protisvetle. Len počas prvého tanca a polnočného čepčenia som použil Sony A6500 + Zeiss 35mm f/1.4 pripevený na stabilizátore Ronin-S. V postprodukcii som sa trošku viac vyhral s farbami videa. Použil som skôr tmavšie odtiene zelenej, ktoré dokonalo vystihli prírodu kaštiela a pekne kontrastovali s pletovkou pri večerných portrétoch. Taktiež tempo a dynamiku videa som na moje pomery, výrazne spomalil, aby som lepšie zdôraznil jednotlivé momenty plné lásky. Finálny klip si môžete pozrieť priamo pod týmto článkom.

Matej Salát

Som svadobný kameraman, pôsobím na Slovensku ale aj v zahraničí. Mám svoj vlastný, charakteristický štýl videí, ktoré zachytávajú číre emócie ľudí a vytvárajú unikátny príbeh. Úsmevy, slzy, iskry v očiach či pery počas prvého bozku dvoch milujúcich sa mladomanželov. Sú to ľudia, ktorí tvoria moje príbehy

Podobné videá

Výber najzaujímavejších svadobných klipov spolu s krátkym pokecom.

Páči sa Vám moja tvorba?

Ak plánujete svadbu a zaujala Vás moja práca, neváhajte a napíšte mi. Bookujem len obmedzený počet termínov, aby som mal dostatok času na individuálny prístup ku každému klientovi.

O mneKontakt